sobota, 10 listopada 2018

Jak się wyplątać z pożyczke chwilówek -sprawdzony sposób

Dziś chciałbym opowiedzieć historię z którą zgłaszają się do mnie ludzie bardzo często przez telefon, jako że mój numer nadal pojawia się w wynikach wyszukiwania gdy poszukujesz pożyczek. Zapytasz dlaczego? Odpowiedź jest prosta bo jestem marketingowcem i miałem w swoim życiu okres kiedy udzielałem pożyczek.Jako aktywny partner biznesowy wielu podmiotów uważam że warto pracować dla ludzi, i udzielać takich usług które są potrzebne na rynku. Tak też jest w przypadku projektu prawnik 2.0 który uruchamiam z poziomu Gdańska chce opowiedzieć to co dobrego możesz otrzymać dzięki działalności tej usługi.

Teraz ty mówisz - wyślij zgłoszenie
Najważniejszą rzeczą którą muszę wyjaśnić to definicję. Chodzi o to że mało ludzi obcnie korzysta z usług prawnych ze względu na ich zawyżoną wartość i fakt że jak pójdziesz do kancelarii prawnej to na dzień dobry jesteś obciążony kwotą około 200 zł za "poradę prawną" po czym dostajesz informację że możesz sobie napisać to co usłyszałeś.

Uważam że to jest nietaktowe by płacić komukolwiek za brak usługi.

Dlatego jeśli jesteś na początku decyzji o szukaniu prawnika to się zatrzymaj, bo już znalazłeś/aś.Jeśli już przybliżyłeś sobie choćby odrobinę możliwości platformy PRAWNIK 2.0 zapisz się już teraz na najbliższy webina dzięki któremu dowiesz się więcej o możliwościach


Teraz najważniejsze. 

Do platformy Prawnik 2.0 codziennie zgłaszają się osoby które z powodu swojej sytuacji życiowej wźieły pierwszą pożyczkę pozabankową. Liczyły że jakoś dadzą sobie radę i spłacą pożyczkę z dochodów które osiągają. Ale tak się jakoś stało że pracodawca u któregoś pracowali "zapomiał im zapłacić" w efekcie cały plan, w efekcie skorzystała z promocyjnej oferty na kolejną szybką pożyczkę.  Efekt końca to 60.000 długu i brak szansy na poradzenie sobie z tym problemem samodzielnie.

ALE ALE, właśnie po to piszę te słowa by dać ci informację i pomoc.

To przykładowa korespondencja osób które piszą do naszej platformy Prawnik 2.0 bo szukają pomocy.

zaplątałam się w swoich chwilówkach. Obecnie mam ich już na prawie 60 tys. Błędne koło, nikt nie chce mi pomoc, 
a ja nie daję już rady płacić. Biorę następne, żeby mieć na raty. Zastanawiam się już, żeby wziąć kredyt pod zastaw mieszkania. 
Błagam, czy ktoś mi może pomoc? :( 

Wygląda znajomo? Nie ty pierwszy masz taką historię i jeśli zaczniesz dalej to ciągnąć to sprawa będzie się ciągnąć w nieskończoność bo firmy windylacyjne dopilnują tego by tak było.


Lubię pomagać, dlatego działam dla wielu osób dostarczając dzięki internetowi informacji których potrzebują. Teraz ty możesz skorzystać bezpłatnie z mojej pracy i zapisać się na webinar, dzięki któremu podejmiesz decyzję czy czesz pozbyć się długów korzystając z platformy prawnik 2.0 którego nasza grupa marketingowców jest partnerem.


ZAPISZ SIĘ NA COTYGODNIOWY WEBINARPamiętaj że edukacja to pierwszy krok do uwolnienia się od wielu problemów, ty właśnie możesz zrobić ten pierwszy. SERDECZNIE ZAPRASZAM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy pomysł na przybliżanie usługi prawnej prawnik 2.0 użytkownikom Internetu

Od kilku miesięcy już rozmawiam z ludźmi którzy mają problemy prawne o tym jak można sobie z tym poradzić. Tak jestem tylko aktywnym market...