niedziela, 18 listopada 2018

Windykacyjny Telefon wprowadzający w błąd

Rozmawiam z wieloma osobami poważnie wystraszonymi po rozmowie telefonicznej z operatorem telefonicznym jednej z firm windykacyjnej jakich wiele na rynku polskim. Jeśli nie jesteś przygotowany na taką dyskusję to zwyczajnie rozmowa taka doprowadzi cię do wniosku że zapomniałeś o długu. Miła osoba z drugiej strony słuchawki oczywiście nie poinformuje cię że dług dawno przestał mieć moc prawną i powinien z mocy prawa być umorzony.
Rozmowa z windykatorem przez telefon zawsze sprowadza cię do roli ofiary, to planowe działanie.

Po to rozpisuję te witrynę by opowiedzieć ci że to nie konieczne byś na wszystko się zgadzał co usłyszysz w słuchawce. Większość to oszustwa i naciągactwo.

Dlatego rekomenduje platformę prawnik 2.0 by wyrównać szansę na rynku i byś mógł się zapytać naszych prawników czy to co przysłali ci z firmy to jeszcze zobowiązanie czy tylko próba wyłudzenia pieniędzy. 

Zobacz jak można przeprowadzić wzorową rozmowę w której osoba niczego nie potwierdza i właściwie obroniła się przed oszustwem i późniejszą kradzieżą. 


Zacznij korzystać z dostępnych bezpłatnych szkoleń internetowych dzięki którym zrozumiesz jak nie pozwolić się wkręcić telefonicznym wróżką, windykatorom i innym cudakom
Najważniejszym elementem codziennego życia jest zdobywanie codziennie nowego doświadczenia dzięki któremu będziesz mógł rozpoznać czy ktoś proponuje ci faktycznie interesującą propozycję czy oszustwo.

Zapisz się na bezpłatny cotygodniowy webinar już teraz i nigdy nie zgadzaj się na żadną ugodę proponowaną przez windykatora.Nie podpisuj żadnej ugody jeśli nie skonsultujesz tego ze swoim prawnikiem.
zawsze możesz do mnie zadzwonić i możemy porozmawiać 799832556


Zobacz również: Rolety Gdańsk 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy pomysł na przybliżanie usługi prawnej prawnik 2.0 użytkownikom Internetu

Od kilku miesięcy już rozmawiam z ludźmi którzy mają problemy prawne o tym jak można sobie z tym poradzić. Tak jestem tylko aktywnym market...