czwartek, 31 stycznia 2019

Blokada konta, zajęcie komornicze mandat z przed 20 lat

cyrk z demotywatorów
To dopiero ciekawa była rozmowa, z kimś kto przed 20 lat wyjechał do Anglii by zarobić pieniądze, teraz wrócił do Polski i dopadło co najmniej kilka zaskoczeń. Po pierwsze pan Józef odniósł wrażenie że  trafił do jakiegoś cyrku. Okazało się że ma zajęcie komornicze w którym komornik blokuje mu konto bankowe. W zajęciu komorniczym pani komornik domaga zapłacenia mandatu z PKP z przed 20 lat. Dodatkowo wyśmiewa rozmówcę gdy ten mówi o tym że takie rzeczy się przedawniają już po 3 latach. To mi daje informacje tylko jak w głębokim poważaniu urzędnicy państwowi jakimi są komornicy nas klientów mają. Podobnie jest z firmami windykacyjnymi które robią różne kroki dzięki którym podtrzymują życie długu, prubując oszukać sądy fikcyjnie przedłużając życie wierzytelności.

Jedyna droga postępowania to zgłaszanie wszystkich takich zdarzeń do prawnika by nasze dane osobowe nie były wykorzystywane do przestępstwa. 

Zobacz sobie wycinki prasowe które opowiadają o dokonaniach jednego z komorników z Mławy. Po którym to zdarzeniu stracił prawo wykonywania zawodu.

http://wyborcza.pl/7,155287,22102747,sprawa-rolnika-spod-mlawy-i-zajecia-ciagnika-komornik-wyrzucony.htmlMusisz zrozumieć że komornicy to spryciarze, w powyższym artykule możesz o tym przeczytać, jak asesor który wykonywał czynności najpierw wtargnoł na niewłaściwe podwórko zajmując ciągnik sąsiada, a potem bardzo szybko sprzedał ŁUP. Gdy sądownie chciano odzyskać zagrabiony majątek okazało się że bogaty asesor, pracownik komornika nagle stał się biedny jak mysz kościelna. 

Rozwiązaniem na takie postępowanie jest tylko jedno, zgłaszać każdą sprawę do platformy prawnik 2.0 bo dzięki tej platformie nie zapłacisz żadnych pieniędzy za rozpatrzenie sprawy. By bezpłatnie zgłosić sprawę przejdź teraz do formularza kontaktowego prawnika 2.0
Za każdym razem kiedy masz do mnie jakieś pytanie, zapraszam do kontaktu telefonicznego 799832556.

Każdy kto podejmie ze mną współpracę w platformie prawnik 2.0 otrzymuje odemnie wsparcie osobiste oraz pozycjonerskie, dzięki czemu razem dotrzemy do większej grupy osób, którym pomożemy. Oczywiście za naszą pracę będziemy sowicie wynagordzeni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy pomysł na przybliżanie usługi prawnej prawnik 2.0 użytkownikom Internetu

Od kilku miesięcy już rozmawiam z ludźmi którzy mają problemy prawne o tym jak można sobie z tym poradzić. Tak jestem tylko aktywnym market...